tel. 731 14 64 14
e-mail: roksana.moska@gmail.com
Psia Kraina Zaprasza

Przedszkole dla szczeniąt

W naszej szkole prowadzimy dwa rodzaje zajęć dla szczeniąt, przeznaczone dla różnych grup wiekowych, co pozwala na indywidualne podejście do każdego czworonoga i dostosowanie programu do jego potrzeb.  Nasze zajęcia są wyjątkowe, ponieważ największy nacisk kładziemy na budowanie silnej więzi psa z opiekunem, co stanowi podstawę udanej współpracy.  Na naszych zajęciach nie znajdziecie Państwo bezcelowych gonitw w celu „zmęczenia” psiaka – nauczycie się za to Państwo jak dbać o kontakty z innymi psami w taki sposób, aby to właśnie właściciel stał zawsze na pierwszym miejscu i stanowił dla psa „centrum wszechświata.” :-) a) dla szczeniąt od 8 do 16 tyg. życia Na zajęciach dla najmłodszych kładziemy największy nacisk na prawidłową socjalizację szczenięcia. Zajęcia odbywają się głównie na placu, gdzie w bezpiecznych warunkach i bez pośpiechu skupiamy się na kształtowaniu psychiki psiaka i zapoznajemy go z różnorodnymi bodźcami. Dysponujemy tzw. wzbogaconym środowiskiem, czyli miejscem, w którym mały odkrywca może zapoznać się z różnorodnymi powierzchniami oraz różnymi ciekawymi obiektami, co pomoże zapobiec lękliwości. Zajęcia oparte są głównie na zabawie i kształtowaniu prawidłowych relacji psiaka z opiekunem. 

W programie przedszkola dla najmłodszych znajdziecie Państwo m.in.:

- podążanie za przewodnikiem - budowanie motywacji na zabawkę i jedzenie - podstawy komunikacji z psem - omówienie nauki czystości - przyzwyczajanie do zabiegów pielęgnacyjnych, wizyt u weterynarza i groomera - zapoznanie z kennel klatką - kształtowanie prawidłowej relacji z innymi psami

Kurs obejmuje 6 spotkań trwających ok. 30 minut w grupie liczącej max 2-3 szczeniaki. 

Cena: 300 zł

 

Wszelkie interakcje między szczeniętami są zawsze nadzorowane przez doświadczonego instruktora szkolenia psów, co pomaga uniknąć sytuacji, w której zabawy pomiędzy psami będą przebiegać  w sposób nieprawidłowy i będą sprzyjać kształtowaniu się złym nawykom. Komfort szczeniąt zawsze stawiamy na pierwszym miejscu!

Dla starszych szczeniaków w wieku od 16 tyg. do 5/6 mies.  Kurs dla starszych szczeniąt zawiera w sobie wszystkie podstawy wymienione w programie kursu dla młodszych szczeniąt, jednak jest wzbogacony o naukę kilku dodatkowych umiejętności, takich jak:

- nauka podstawowych komend (siad, leżeć) - nauka dostawiania do nogi - chodzenie na luźnej smyczy - nauka rezygnacji - chodzenie przy nodze na kontakcie z przewodnikiem - nauka przydatnych sztuczek

Kurs obejmuje 8 spotkań trwających ok. 40 minut w grupie liczącej max 2-3 szczeniaki. 

Cena: 400zł